Informacja

Zapraszamy Was na nasz blog

Dni są długie, czasu jest sporo, więc pora zaprosić Was wszystkich na nasz blog, który miał zadebiutować wcześniej, lecz nie zawsze udaje się wszystko zaplanować w stu procentach. Ideą bloga jest pokazanie Wam wszystkim naszą branżę od niego innej strony. Tapicerki samochodowe i ich wymiana, pielęgnacja to piękna dziedzina i branża. Piszecie do nas wiele wiadomości z pytaniami o to, jak dokładnie pracujemy. Cóż … na pewno jest u nas bardzo wesoło, choć w momencie maksymalnego skupienia zabawa się kończy i ruszamy z pracą.

Fotorelacja – tapicerstwo samochodowe

Co prawda na naszym profilu „flickr – kliknij tutaj” znajduje się masa zdjęć, ale doszliśmy do wniosku, że fajną opcją będzie prowadzenie fotorelacji. Dzięki temu zobaczycie jak krok po kroku rozebrać tapicerkę w konkretnym modelu samochodu i jak radzić sobie z pewnymi, często denerwującymi szczególikami. Jako grupa tapicerów chcemy Wam nie tylko przybliżyć problemy, ale też sporo nauczyć. Niestety nie możemy przyjąć na praktyki czy staż takiej ilości osób jaką chcemy, dlatego uważamy, iż dzięki fotorelacjom i tak sporo Was nauczymy :)

Zadaj pytanie – tapicer samochodowy odpowie

Bardzo ważną częścią naszego bloga będzie odpowiadanie na Wasze pytania. Dużo pytacie na Facebooku i na MAFF Jeździecki, dlatego od czasu do czasu zbierzemy te najistotniejsze i odpowiemy w formie artykułu. Zawiłości i trudności w branży tapicerskiej jest tyle, że gdyby tapicer samochodowy miał odpowiadać na wszystko, pewnie zajęło by to kilka dni. Krok po kroku – odpowiemy jak nie na wszystko, to na interesującą większość.

Twórz blog z nami

Jeśli jesteś tapicerem samochodowym i chcesz się podzielić doświadczeniami, to możesz śmiało tworzyć z nami blog. Jako tapicerzy chcemy uczyć, kształcić, a nawet samemu być uczonym. W tej branży człowiek uczy się każdego dnia. Naprawdę.

Poniżej macie link do bloga. Będziemy go systematycznie uzupełniać. Jeśli macie jakieś pytania, to zadajcie je śmiało pod tym tematem. Tutaj również odpowiadamy.

www.Tapicerstwo-Samochodowe.info

O Maff

Sprawdź również

ToyotaFlickrr

Mazda łączy się z Toyotą? Co na to tapicer samochodowy?

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość o połączeniu sił dwóch azjatyckich koncernów, Mazdy i Toyoty. ...

Jeden komentarz

  1. Świetny pomysł 😉 brakuje czegoś takiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>