Montaż i spasowanie wnętrza nie było wcale proste.
Montaż i spasowanie wnętrza nie było wcale proste.

MAFF od innej (ale motoryzacyjnej) strony

Tapicerstwo samochodowe to oczywiście domena naszej firmy, ale nie rozwijalibyśmy się tak szybko, gdybyśmy nie zainteresowali się innymi dziedzinami motoryzacji. W poprzednim artykule przygotowaliśmy dla Was małą zajawkę, pytając poniekąd o czym może być ten wpis. Aby nie przedłużać, pragniemy poinformować iż MAFF zajmuje się również przystosowaniem samochodu do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Z filmu do rzeczywistości

Z filmu do rzeczywistości

Pewnie wielokrotnie widzieliście sceny na filmach, gdzie osoba niepełnosprawna porusza się samochodem. Widok jak każdy inny, ale w Polsce dopiero od kilku lat warsztaty samochodowe oferują usługi profesjonalnego przystosowania auta do potrzeb inwalidów. To dobrze, że warsztaty zainteresowały się tą dziedziną, ale jeszcze lepiej dla inwalidów – nie muszą kupować samochodów z salonu (już przystosowanych dla inwalidy), a używki – dzięki temu zaoszczędzą sporo pieniędzy.

Tapicer samochodowy i jego idea

Osoba na co dzień zajmująca się wymianą tapicerek powinna mieć inne hobby, ale związane z motoryzacją. I tak jest właśnie w MAFF. Rozwijamy się każdego dnia, a usługi dla osób niepełnosprawnych oferujemy już od kilku dobrych lat, choć plany wykiełkowały nam w głowach dużo, dużo wcześniej.

Dlaczego my?

Podchodzimy do naszej pracy z zaangażowaniem oraz sporym bagażem doświadczeń. Skoro przez dwie dekady zajmujemy się wymianą tapicerek, to posiadamy wiedzę na tyle rozległą (mowa o konstrukcjach samochodów), że możemy oferować inne usługi. Przystosowywanie samochodów do potrzeb osób niepełnosprawnych ma to do siebie, że trudno dokonać jakichkolwiek zmian bez wcześniejszych oględzin podwozia. My pracujemy o wiele szybciej, ponieważ znamy każdą markę samochodu i wiemy jak w krótkim czasie i przy użyciu nowoczesnych urządzeń (pomiarowych itd.) dopasować auto do potrzeb kierowcy.

Dla kogo pracujemy?

Swoje usługi świadczymy nie tylko osobom niepełnosprawnym pragnącym zmodyfikować swój samochód, ale również tym inwalidom, którzy udają się do nas na wymianę tapicerki. W niedługim czasie zaprosimy Was na nasz blog tapicerski, gdzie dowiecie się o wiele więcej informacji o tym w jaki sposób pracujemy i jak przebiega cały proces modyfikacji samochodu dla potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Nie tylko tapicerki samochodowe

Teraz już rozumiecie czym jest MAFF. Pracujemy nad samochodami, pracujemy nad kaskami jeździeckimi i pracujemy nad pojazdami dla osób niepełnosprawnych. Myślicie, że to wszystko? Śledźcie nas dalej a poznacie nas jeszcze bliżej i z jeszcze innej strony!

O Maff

Sprawdź również

ToyotaFlickrr

Mazda łączy się z Toyotą? Co na to tapicer samochodowy?

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość o połączeniu sił dwóch azjatyckich koncernów, Mazdy i Toyoty. ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>